STARTAutor:Grzegorz Rola w dniu:2013-03-21 22:38:42

Portal SPOTTER.PL w niektórych głowach istniał już od kilku lat. To co się działo na przestrzeni kilku lat można porównać do kwiatka, który dziękimądrości pracowitej pszczoły zmienił sie w zalążek, który z dnia na dzień wzrastał, nabierał słodyczy, rumienił się, aż przyszedł czas na konsumpcję. Jabłko stało sie faktem widocznym pod postacią tego portalu.

SPOTTER.PL to miejsce przede wszystkim dla Lotnictwa. Począwszy od modelarstwa, a kończąc na największym na świecie transportowym An-225 Mrija. Pragniemy aby każdego tygodnia nasz portal rósł w siłę o nowe wiadomości, porady, jak i minione historyczne wydarzenia. Pragniemy abyście spotykali tutaj fantastycznych ludzi, których losy i całe życie wypełniało i wypełnia Lotnictwo.

Oddajemy Wam do dyspozycji unikalne i jedyne w swoim rodzaju kalendarium. Z czasem znajdziecie w portalu wiele ciekawych porad fotograficznych jak i testów sprzętu fotograficznego. Rok 2013 obfituje w wiele interesujących pokazów lotniczych. Będziemy tam, a relacje z tych imprez znajdziecie również tutaj.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. To, że możecie to teraz czytać w "takiej formie" jest konkretnym dowodem na to, że marzenia się spełniają.

 

Grzegorz Rola vel "Gryniek"